Дмитро Підручний провів суперспринт в норвезькому Санденсі в рамках фестивалю Blink

Опубліковано в Новини 07.08.2023

У норвезькому  Санденсі відбувся чоловічий суперспринт в рамках лижно-біатлонного фестивалю Blink.

У кваліфікації цієї гонки з двох українців взяв участь лише Дмитро Підручний.  Віталій Мандзин зранку біг кваліфікацію суперспринту у віковій категорії 20-22 роки, тому в цій гонці ми його не побачили, а ось її переможця - так. І він знову переміг, тепер уже й серед "еліти" біатлону! 19-річний Ісак Фрей зумів з тими ж двома промахами навіть показати на 20 секунд кращий час. А ось головна команда Норвегії результатами в кваліфікації не вразила. Переможець змагання стрілків Тар'єй Бьо став 34-им, хоч і допустив лише одну помилку на стрільбищі. Дмитро Підручний у кваліфікації посів загальне 25-те місце. Він двічі помилився лежачи та припустився однієї хиби на стійці.

До фіналу суперспринту увійшли 14 біатлоністів з числа лідерів кваліфікації та "еліта" біатлону. Спортсмени багато помилялися на рубежах. Найменше промахів у срібного призера гонки Стурли Легрейда - три, найбільше, аж 14 - у Фаб'єна Клода. Дмитро Підручний також мав проблеми на стрільбищі у фіналі. Українець 8 разів не влучив у мішені та посів 11-те місце в підсумку.

Перемогу святкувала команда господарів змагань. Усі призові місця посіли норвежці. Ветле-С’ястад Крістіансен, Стурла Легрейд, Йорген Сетер - саме в такій послідовності фінішували спортсмени у суперспринті.

З Тернопільщини передали антидронові рушниці для бійців штурмової бригади
Антидронові рушниці допомагають нашим воїнам знешкоджувати ворожі дрони, перешкоджають окупантам виявляти позиції українських військових. Перший…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…