Зібрали більше 30 000 гривень: на Тернопільщині відбувся благодійний турнір з футболу, присвячений ЗСУ

Опубліковано в Новини 13.07.2023

У Бучачі на стадіоні «Колос» відбувся відкритий благодійний турнір з футболу, присвячений Збройним Силам України.

Змагання проходили за олімпійською системою. Участь у них взяли чотири команди.

Про це повідомили у Бучацькій міській раді.

За результатами зіграних ігор, І місце посіла команда села Переволока, ІІ місце зайняла команда з Пиляви, ІІІ місце здобули футболісти із Старих Петликівців, а ІV – команда Бариш-Жизномир, – кажуть у міській раді. – Переможців змагань нагородили кубками, медалями, грамотами, м’ячами та пам’ятними подарунками перший заступник Бучацького міського голови Василь Вонсяк, учасники бойових дій, ветерани Афганістану Богдан Меньків і Богдан Романів та голова спілки воїнів АТО Володимир Криськів.

Під час турніру вдалось зібрати 32 тисячі 200 гривень для підтримки Збройних Сил України, з них 20 тисяч гривень у скриньку пожертвували працівники кооперативу «Іскра».

Всі кошти передано ГО «Волонтери Бучаччини».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2024 soroka
З Тернопільщини передали антидронові рушниці для бійців штурмової бригади
Антидронові рушниці допомагають нашим воїнам знешкоджувати ворожі дрони, перешкоджають окупантам виявляти позиції українських військових. Перший…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…