Завдано майже 30 тис. грн збитку на річці Серет, – Тернопільський рибоохоронний патруль

Опубліковано в Новини Автор  soroka 26.05.2023

25 травня державними інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля спільно з представниками відділення поліції №1 (м. Борщів) Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області зафіксовано шість порушень Правил рибальства.

Подія відбулась на річці загальнодержавного значення Серет біля села Більче -Золоте Чортківського району Тернопільської області

Близько 20-ої години виявлено місцевого мешканця, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову - сіткою «парашут».

У такий спосіб громадянину вдалось виловити рибу - верховодка – 350 екз., загальною вагою – 5,405 кг.

Збитки, завдані рибному господарству України, становлять – 29 750 грн. Рибу та заборонені знаряддя лову вилучено до рішення суду.

Цього ж дня, виявлено двох громадян, які здійснювали вилов риби, забороненими знаряддями лову – сіткою підйомною «хватка» у кількості 2 од.

На осіб оформлено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі в суд за місцем скоєння правопорушень.

Також зафіксовано три адміністративні порушення по ч. 3 ст. 85 КУпАП (перевищення загальної кількості гачків, лов в забороненому місці та пересування на плавзасобі під час нерестової заборони).

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27 - 70 – 34 та (097) 427- 85- 95.

Тернопільський рибоохоронний патруль

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.09.2023 soroka
У Києві презентували нові шкільні укриття, облаштовані завдяки ініціативі Андрія Богданця та його колег
Укриття в трьох школах та дитячому садочку в Києві були відремонтовані та оснащені всім необхідним…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.