У Збаражі змагалися гирьовики зі всієї області

Опубліковано в Новини Автор  soroka 25.05.2023

У Збаражі відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області та відкрита першість КУТОР "Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту" з гирьового спорту серед дорослих, юнаків та дівчат.

Участь в змаганнях взяли понад 80 учасників які представляли  СК «Політехнік», ПрАТ «Тернопільський молокозавод», Збаразької ОТГ, Збаразької ДЮСШ, Бучацького коледжу, Збаразького ліцею, Зборівської ОТГ та учні-спортсмени КУТОР "ТОДЮСШ з літніх видів спорту" відділення гирьового, повідомили в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Чемпіонами та призерами стали:

- Чорнобай Павло

- Кардаш Андрій

- Тарапата Олександр

- В'юк Денис

Друге місце посіли:

- Долішній Станіслав

- Кульчицький Сергій

- Шведа Тарас

Третє місце посіли:

- Проць Володимир

- Гайдош Ростислав

- Ковальчук Сергій

Готували  спортсменів до змагань тренери-викладачі Зіновій Кульчицький та Дмитро Бутрин.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

29.11.2023 soroka
Crypto News: найлінивіший спосіб для початківців заробити гроші в Інтернеті за допомогою хмарного майнінгу ($200+/день+)
У швидкоплинному світі криптовалют ключовими є простота та прибутковість. Для новачків, які шукають привабливий варіант…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.