У "е-Тернопіль" є графіки можливого відключень світла цього тижня

Опубліковано в Новини Автор  18.05.2023

НЕК "Укренерго" повідомляє, що наразі виробництво електроенергії достатнє для покриття споживання. Однак, у години пікового навантаження може виникнути дефіцит потужності. Це пов'язано з ремонтними роботами на пошкоджених енергетичних об’єктах країни та підготовкою до опалювального сезону.

Тому енергетики звертаються до споживачів із проханням зменшити використання електроприладів у ранковий та вечірній пік навантаження (з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00).

Враховуючи можливий дефіцит, ВАТ "Тернопільобленерго" оновило Графік погодинного відключення електроенергії в Тернопільській області по 21 травня 2023 р.

Графіки доступні у мобільному додатку "е-Тернопіль" (Розділ "Де світло" - обирайте необхідну адресу). Застосовуватиметься графік за необхідності та за вказівкою диспетчера НЕК "Укренерго"‼

Додаток "е-Тернопіль" доступний для завантаження на операційні системі Android та на iOS.

 

Джерело: ТМР

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.09.2023 soroka
У Києві презентували нові шкільні укриття, облаштовані завдяки ініціативі Андрія Богданця та його колег
Укриття в трьох школах та дитячому садочку в Києві були відремонтовані та оснащені всім необхідним…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.