Місцеві бюджети Тернопільщини отримали майже 135,1 млн грн

Опубліковано в Новини Автор  24.11.2022

До місцевих бюджетів Тернопільщини впродовж січня-жовтня цього року надійшло майже 135,1 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це перевершило очікувані надходження на 7 відсотків, отож територіальні громади додатково отримали 31,3 млн гривень.

Понад 80 відсотків податку сплатили юридичні особи. Вони перерахували до місцевих скарбниць 108,4 млн грн податку на нерухоме майно. Це перевищило надходження аналогічного минулорічного періоду на 12,5 млн грн, а очікування – на 9,7 млн гривень.

Фізособи спрямували до бюджетів територіальних громад 26,7 млн грн цього платежу.

При цьому найбільше податку на нерухоме майно отримали громади Тернопільського району, а це 104,5 млн гривень. До місцевих бюджетів Чортківського та Кременецького районів надійшло відповідно 21,4 млн грн та 9,1 млн грн цього платежу.

 

Джерело: ГУ ДПС у Тернопільській області

Прокоментувати:

СОЦІУМ

29.11.2023 soroka
Crypto News: найлінивіший спосіб для початківців заробити гроші в Інтернеті за допомогою хмарного майнінгу ($200+/день+)
У швидкоплинному світі криптовалют ключовими є простота та прибутковість. Для новачків, які шукають привабливий варіант…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.