Неділя, 30 жовтня 2022 10:09 Новини

Оперативники викрили тернополянина у крадіжці грошей з чужої банківської картки

Оперативники викрили тернополянина у крадіжці грошей з чужої банківської картки
58-річний житель Тернополя, знайшовши банківську картку, вирішив скористатися нею. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.
До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення від 65-річного жителя обласного центру про те, що невідома особа незаконно привласнила гроші з його банківської картки, яку він, ймовірно, загубив. З рахунку зняли понад тисячу гривень.
 
У ході оперативних заходів співробітники кримінальної поліції встановили, що до крадіжки коштів причетний 58-річний тернополянин. Зі слів чоловіка, банківську картку він знайшов у громадському транспорті. Картка була безконтактною, тож йому вдалося двічі розрахуватися нею за пальне.
 
Поліцейські наголошують, що використання чужих банківських карток кваліфікується як крадіжка коштів (ст.185 Кримінального кодексу України) і тягне за собою кримінальну відповідальність.
 
Джерело: Досьє 102
 
Back to Top