Шахраї продовжують поповняти свої кишені завдяки довірливим мешканцям Тернопільщини

Опубліковано в Новини Автор  22.09.2022

27000 за звільнення доньки з поліції та 15000 за захист банківської картки віддали жінки шахраям. Одна із потерпілих – жителька Кременецького району. До неї близько 18:00 зателефонувала невідома особа і повідомила про те, що її донька потрапила в поліції.

Причину додзвонювач не сказав, а повідомив, що її можна звільнити без подальших проблем. Ціна питання – 27000 гривень. Жінка погодилася і через термінал перерахувала обумовлену суму на продиктовану їй банківську картку.

Уже згодом вона дізналася, що донька дома і в поліцію не потрапляла. Жінка звернулася за допомогою до відділення поліції №2 Ланівців.

Черговою жертвою шахраїв стала і тернополянка, 1979 року народження. З нею також зв’язалися невідомі телефоном. В даному випадку додзвонювач повідомив, що гроші, які знаходяться на банківській карті жінки, у небезпеці. Тому терміново необхідно покращити захист електронного гаманця.

Тернополянка виконувала усі рекомендації і як результат – автоматично переказала понад 14000 гривень на невідомий рахунок.

 

Джерело: ГУНП у Тернопільській області

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2022 soroka
Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію
Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.