У Тернопільську область надійшло понад 30 млн грн компенсацій за житлово-комунальні послуги

Опубліковано в Новини Автор  05.08.2022

Уже чотири місяці, починаючи із березня, Уряд компенсовує витрати за житлово-комунальні послуги власникам житла, що безоплатно прихистили ВПО, а також  установам i організаціям. Частково відшкодовується за державні кошти, частково за кошти мiжнародних органiзацiй. У Тернопільській області такою організацією є Червоний Хрест України.

Як зазначає заступник директора департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільскої ОВА Софія Близнюк, у Тернопільську область загалом надійшло 34,1 млн грн коштів, спрямованих на компенсації.

- В область надійшло 18,7 млн грн компенсації власникам житла, та 15,4 млн грн компенсації місцевим бюджетам  для їхніх установ та організацій. Це суттєва матерiальна допомога як мешканцям, так i мiсцевим бюджетам, - каже Софія Близнюк. 

 

Джерело: ТОВА

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.08.2022 soroka
Палатний: «Українська команда» передала для захисників рації та прибори нічного бачення
Волонтерський штаб «Українська команда» відправив на передову рації, прибори нічного бачення та інше спорядження для…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.