Тернопільська письменниця розпочала благодійний продаж книг, щоб зібрати кошти на аптечки для ЗСУ

Опубліковано в Новини Автор  soroka 04.08.2022

Тернопільська письменниця Тетяна Іваніцька розпочала благодійний продаж власних книг "Мій дідусь був польським переселенцем".

Про це тернополянка розповіла на власній сторінці у соцмережі.

– Війна зробила усі речі контраснішими, чіткішими, змусила відчувати мить "тут і тепер", відкинула багато правил та норм... Але, відверто кажучи, це вже було. Держава-болото багато століть намагається знищити нас та нашу ідентичність. Наші предки вже відчували щось схоже, переживаючи усі випробування, які випали на їхню долю. І вважалося, що страшніше бути вже не може, що жодна адекватна людина у ХХІ столітті не жадатиме найжахливішого, що винайшло людство – війну, – пише Тетяна Іваніцька. – Яка все-таки циклічна історія... Колись наші нащадки також писатимуть книги, будуть захоплюватися героїзмом, самовідданістю українців і щиро пишатимуться своїм походженням... Але сьогодні ми боремося. І в цій боротьбі важлива також систематичність (в тому числі фінансова). Тому, долучаємося до перемоги разом...

Вартість книги – 170 гривень, однак охочі можуть надіслати й більшу суму. Усі зібрані під час продажу кошти буде передано на закупівлю аптечок для українських захисників.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.08.2022 soroka
Палатний: «Українська команда» передала для захисників рації та прибори нічного бачення
Волонтерський штаб «Українська команда» відправив на передову рації, прибори нічного бачення та інше спорядження для…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.