На Тернопільщині працівникам віддали майже 2 млн грн заборгованої зарплати

Опубліковано в Новини Автор  29.07.2022

Майже 2 млн грн заборгованої зарплати виплатили 40 підприємств Тернопільщини у січні-червні цього року.

Такий результат індивідуальної роз’яснювальної роботи, яку провели фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області із керівниками юросіб-боржників. Загалом до просвітницького діалогу було запрошено 44 таких особи. Відтак працівникам виплатили зарплатний борг, а бюджети отримали 543,8 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 876,2 тис. грн єдиного внеску.

Оскільки податок на доходи – основа надходжень місцевих бюджетів, то органи місцевої влади долучаються до спільних заходів із податківцями. З початку цього року на спільних із органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 3 підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Після цього одне із них виплатило 18,9 тис. грн заборгованої зарплати, 3,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 129,6 тис. грн єдиного внеску.

На засіданнях комісій заслухали також керівників 87 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. Тож 80 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати. Відтак до бюджетів додатково надійшло 1,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,7 млн грн єдиного внеску.

Роз’яснювальна робота щодо необхідності підвищення рівня оплати праці проводилась також із 469 підприємствами та організаціями краю. Позитивний результат – 431 із них підвищили рівень виплати заробітної плати, а бюджети отримали майже 7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 6,3 млн грн єдиного внеску додатково.

 

Джерело: ГУ ДПС у Тернопільській області

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2022 soroka
Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію
Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.