У Тернополі змінили назви деяких зупинок громадського транспорту

Опубліковано в Новини Автор  28.07.2022

Враховуючи рішення сесії Тернопільської міської ради від 11 липня 2022 року про перейменування вулиць, що містили російське або радянське походження, на черговому засіданні виконавчого комітету внесено зміни в назви зупинок міського громадського транспорту загального користування м.Тернополя.

Перелік та назви зупинок змінюються відповідно до нових, затверджених сесією міської ради, назв вулиць у місті, а також вносяться технічні зміни у назви окремих зупинок громадського транспорту. Наприклад, зупинка "Другий хлібзавод" на вулиці Степана Будного буде називатися "Хлібзавод", уточнені також інші назви.

Оновлений перелік та назви зупинок міського громадського транспорту загального користування м. Тернополя додається.

Нагадаємо, 11 липня депутати Тернопільської міської ради затвердили нові назви вулиць у Тернополі, що мали російське або радянське походження. Перейменування вулиць пройшло відповідну процедуру, зокрема, спеціальна комісія опрацьовувала назви вулиць, які необхідно перейменувати, а тернополяни, водночас, пропонували варіанти нових назв.

 

Джерело: ТМР

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2022 soroka
Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію
Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.