У громаді на Тернопільщині перейменовують вулиці з радянськими назвами

Опубліковано в Новини Автор  soroka 22.06.2022

У Великодедеркальській ОТГ планують замінити радянські назви вулиць у населених пунктах громади.

Про це повідомили на сторінці Великодедеркальської об'єднаної територіальної громади.

– Шановні жителі громади! Пропонуємо до перейменування вулиці: с. Великі Дедеркали - вул. Гоголя - пропозиція вул. Михайла Польового, вул. 1 травня - народна назва Церковна або Травнева; с. Малі Дедеркали - вул. 9 травня - народна назва Пасічисько, вул. Дем'яна Драпалюка - народна назва вул. Зарицького; с.Великі Загайці - вул. Г. Шостацького - народна назва Куток, вул. 8 березня - народна назва Зарванка; с. Темногайці - вул. 9 травня - пропозиція об'єднати з вул. Церковниця, – зазначено у дописі.

Жителі громади в обговоренні можуть пропонувати свої варіанти.

В коментарях люди висловили пропозицію перейменування вулиці Гоголя, що у Великих Дедеркалах на честь відомого польського громадського діяча та філософа Гуго Колонтая.

– Гоголя на Польового правильно. Але також в селі мусить бути вулиця найвідомішого вихідця із села Гуго Колонтая, особливо на фоні допомоги Польщі у війні з росією. Церковна і Травнева погані назви, здається їх придумав той же, що і Центральна, – пише Taras Kowalski.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.