П'ятниця, 21 січня 2022 12:09 оновлено 21.01.2022 Новини

У Тернополі автомобіль патрульних в’їхав у будівлю (фотофакт)

У Тернополі автомобіль патрульних в’їхав у будівлю (фотофакт)

У Тернополі на вулиці 15 квітня трапилася ДТП за участю автівки поліцейських.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив бучацький активіст Роман Довбенко.

– У той час, коли районні поліцейські вмудряються їздити на допотопних автомобілях з умовно квадратними колесами, то обласні патрульні систематично розбивають новенькі автомобілі, та ще й не як небудь, а і випробовуючи на міцність стіни свого ж адміністративного поста.

В результаті сьогоднішнього чергового "експерименту" один із патрульних отримав перелом хребта... написав Роман Довбенко.

У коментарях користувачі розділилися на дві групи. Одні закликають не осуджувати патрульних, бо така ситуація може трапитися з кожним. Інші ж називають поліцейських некомпетентними та зазначають, що їх «набрали за оголошенням».

Окрім цього, під дописом тернополяни зазначають, що машину накрили брезентом. Ймовірно, для того, щоб приховати емблеми службової автівки.  

Back to Top