Парадом вертепів та колядою у Тернополі відзначили обласне свято «Нова радість стала»

Опубліковано в Новини Автор  17.01.2022

Доброю традицію для Тернопільщини стало свято зимового календарно-обрядового фольклору «Нова радість стала». У цей день на Театральному майдані лунають колядки та щедрівки. 

Цьогоріч, у різдвяному дійстві взяли участь колективи з багатьох ОТГ Тернопільської області. Усі вони зібралися на одній сцені, щоб показати якими різдвяними піснями та вертепами багата Тернопільщина.

Участь у заході взяв заступник голови ОДА Михайло Гапула.

- Вітаю всіх жителів області з різдвяними святами. Традиції - це головна запорука збереження автентичності регіону та тієї культури, яка передається з покоління в покоління, - сказав Михайло Гапула. 

Так, жителі та гості міста мали згоду разом відчути дух різдвяних свят. Додамо, що обласне свято зимового календарно-обрядового фольклору «Нова радість стала» проводять з 1989 року. Відбувалося дійство у різних форматах. Учасники виступали у палаці культури «Березіль» ім. Л. Курбаса, проводили захід у районах, на сценах Гусятинського, Зборівського районних будинків культури, Микулинецького, Вишнівецького міських будинків культури, однак найкраще різдвяне дійство сприймається просто неба, на Театральному майдані.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2022 soroka
Кличко в Давосі: Підтримка України задля її перемоги – це життєві інтереси США та Заходу
Цивілізований світ, демократичні держави повинні мати єдину, чітку і непорушну позицію щодо дій задля зупинення…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.