На Тернопільщині під час сільськогосподарських робіт знайшли людське поховання

Опубліковано в Новини Автор  soroka 25.11.2021

На полі поблизу с. Озеряни під час сільськогосподарських робіт технікою виявлено людське поховання на глибині майже 1 метр.

Про це повідомляють на сторінці Борщівського обласного комунального краєзнавчого музею

Команда археологів під керівництвом Михайла Сохацького обстежила територію і взяла її під охорону. Спільно з Тернопільським обласним центром охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини під керівництвом Марини Ягодинської розпочалися планомірні наукові дослідження. 

За попередніми оцінками, дослідники припускають, що поховальний об’єкт залишили після себе представники культури кулястих амфор (IV-III тисячоліття до нашої ери). Про це свідчить кістковий матеріал, який  поміщений в кам’яну скриню із червоного пісковика. Проте, остаточний висновок можна буде отримати тільки після завершення досліджень. Вони дозволять встановити вік та культурну приналежність цього поховання. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.11.2021 soroka
Навчально-виховний комплекс на Шумщині отримає новий сучасний дах за майже 2,4 млн грн, – Ігор Василів
У селі Залісці Шумського району замінюють дах у місцевому навчально-виховному комплексі. Про це на своїй…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.