Версія для друку

Як "Велике будівництво" на Тернопільщині змінило дорогу Т-20-10?

Опубліковано в Новини Автор  24.11.2021
Проведено поточний середній ремонт 8,9 км автошляху Т-20-10 Збараж – Підволочиськ. Уперше за більш ніж 30 років відновлено ділянку між селами Медин та Скорики. 
 Який комплекс робіт провели?
На ділянці повністю замінили дорожній одяг. Укріпили основу методом холодної регенерації, уклали 2 шари асфальтобетонного покриття. На фінішний шар нанесли дорожню розмітку з «холодного пластику», термін служби якої – понад 3 роки. Відремонтували міст у складі дороги у селі Скорики. Укріпили узбіччя, встановили бар’єрне огородження та видалили хащі з придорожньої смуги.
Подбали і про інфраструктуру в населених пунктах. Як і в кожному проєкті «Великого будівництва» на Тернопільщині, на дорозі Т-20-10 облаштовано зовнішнє освітлення, тротуари, парапетне огородження.
 Відновлення дороги Т-20-10 триває. У жовтні 2021 року на замовлення Служби автомобільних доріг розпочато капітальний ремонт дороги у межах селища Підволочиськ. Буде відремонтовано 5,1 км до перетину з трасою М-30 Стрий – Ізварине. З огляду на складність ремонту, об’єкт є перехідним на 2022 рік.