Деякі мешканці Тернопільської громади отримають відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги

Опубліковано в Новини Автор  24.11.2021

17 листопада виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про надання мешканцям Тернопільської міської територіальної громади грошової та безготівкової адресної допомоги.

Так, грошову допомогу на загальну суму 216 100 грн отримають 134 громадяни, ще 25 осіб отримають адресну безготівкову допомогу в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання.

Окрім того, рішенням виконавчого комітету передбачено надання грошової допомоги 360 громадянам до Міжнародного дня людей з інвалідністю у розмірі 300 гривень на особу на загальну суму 120 300 грн.

 

Фото: з відкритих джерел

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.