У ТЦ «Орнава» у Тернополі запрацював пункт вакцинації

Опубліковано в Новини Автор  13.10.2021
 
Учора, 12 жовтня, у ТЦ «Орнава» відкрили пункт вакцинації від COVID-19. Імунізують людей вакциною CoronaVac від Sinovac.
У першу годину роботи вакцинували понад 10 осіб.
- Сьогодні в області створено усі умови для проведення вакцинації. Діють 15 центрів та 57 пунктів вакцинації. Мобільні бригади виїжджають на відділення «Укрпошти», де імунізують людей пенсійного віку. Вакцини в області достатньо. Можливостей, де можна зробити щеплення проти коронавірусу, також достатньо. Тому закликаю усіх відповідально ставитися не лише до власного здоров’я, а й подумати про оточення. Адже вакцинація залишається єдиним дієвим засобом проти COVID-19, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Устенко.
Графік роботи пункту вакцинації - з 9.00 до 16.00 год. Отримати щеплення можуть усі охочі віком від 18 років.
 
Джерело: ТОДА

 

 
 
 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.10.2021 soroka
Повалив пам’ятники Леніну та Кірову: Член Української Гельсінської спілки з Бучача отримав медаль «За службу Україні»
З ініціативи народного депутата Миколи Люшняка члена Української Гельсінської спілки Володимира Сторожка нагородили медаллю голови…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.