У святині на Тернопільщині молилися за безробітних та припинення пандемії

Опубліковано в Новини Автор  soroka 01.06.2021

Молитва на вервиці зі Святішим Отцем Франциском, Папою Римським, яка об’єднала вірних Католицької  церкви з різних куточків світу, відбулася в четвер, 27 травня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця».

До молитовного марафону долучились священники Марійського духовного центру, монашество, студенти Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого, учениці Тернопільського обласного ліцею «Знамення», члени пластової станиці «Зарваниця»,  представники влади та добродії. Трансляція здійснювалася у прямому ефірі на офіційних каналах Ватикану, сторінках Марійського духовного центру й телеканалі Тернопіль 1.

Головний намір молитви, яка об’єднала всю Католицьку Церкву,  - припинення пандемії, спричиненої поширенням коронавірусної інфекції, відновлення соціального добробуту.  Крім цього молитва в Зарваниці підносилась за безробітних та осіб, які через пандемію втратили засоби для існування.

Нагадаємо, що з благословення Папи Франциска кожного дня протягом місяця травня триває молитовний «марафон», в якому залучено тридцять Марійських духовних центрів у всьому світі. Організували цю особливу ініціативу Папська Рада сприяння новій євангелізації. Щоденно кожен відпустове місце проводить молитву Розарію своєю місцевою мовою та у спосіб, притаманний місцевим звичаям.

Прес-служба Марійського духовного центру

Прокоментувати:

СОЦІУМ

28.07.2021 soroka
Щоб Україна стала успішною, державній владі необхідно змінювати стратегію, – Михайло Головко
Національні інтереси України повинні бути понад усе. На цьому наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло…

Подорож вихідного дня

21.07.2021 Мар'яна Креховець
«На вулицях ніхто не ходить, тримаючись за ручки», – тернополянка про життя в Японії
Для багатьох українців Японія, як і більшість країн Азії, є маловідомою. Держава технічного прогресу, батьківщина…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.