У Тернополі судитимуть поліцейського, через дії якого двоє чоловіків уникнули відповідальності за водіння "під мухою"

Опубліковано в Новини Автор  01.06.2021

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника сектору реагування патрульної поліції одного з відділень поліції обвинуваченого у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованій системі, вчинене особою, яка має право доступу до неї (ч. 1 ст. 362 КК України).

Розслідуванням встановлено, що правоохоронець у 2019 році умисно вніс до інформаційної підсистеми «Адміністративна практика» телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції» відомості про закриття судом справ про адміністративне правопорушення у зв’язку відсутності події  і складу правопорушення. Насправді такі судові рішення у адміністративних справах за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) не виносились. Дві особи, стосовно яких складено адміністративні протоколи про керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, уникнули покарання.  
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові.
Нагадаємо, у цьому році до суду вже скеровано 2 справи щодо поліцейських, через дії яких порушники ПДР уникали покарання за водіння у нетверезому стані.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

28.07.2021 soroka
Щоб Україна стала успішною, державній владі необхідно змінювати стратегію, – Михайло Головко
Національні інтереси України повинні бути понад усе. На цьому наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло…

Подорож вихідного дня

21.07.2021 Мар'яна Креховець
«На вулицях ніхто не ходить, тримаючись за ручки», – тернополянка про життя в Японії
Для багатьох українців Японія, як і більшість країн Азії, є маловідомою. Держава технічного прогресу, батьківщина…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.