«Нова українська школа»: на Тернопільщині підбили підсумки пілотного проекту

Опубліковано в Новини Автор  01.06.2021

 

Пілотний проєкт тривав чотири роки. На Тернопільщині його впровадили у 4 навчальних закладах та було створено 11 класів.
Як зазначає вчителька Збаразької ЗОШ І-ІІ ст.№ 1 Наталія Флінта, це дуже гарна програма.

- Дітям дуже подобається. За чотири роки ми зробили їх щасливими. У дітей розвинуті комунікативні навички. Вони можуть вирішувати проблеми, підтримувати один одного. Ми створили команду класу, де знають коли й кому потрібна допомога. Це напевно «суперово», коли діти приходять в школу і їм емоційно комфортно, і вони можуть спокійно навчатися та засвоювати матеріал, - каже Наталія Флінта.

Відтак, в рамках проєкту «Нова українська школа», на Тернопільщині було випущено 229 учнів. Надалі діти продовжуватимуть навчання у старших класах.

- Ми набираємо нові класи. Виклики знову великі. Але ми не кажемо, що це вже кінець. Ми розуміємо, що кожен день потрібно працювати і опановувати нові методики викладання, вчитися, прогресувати. Наша робота - це постійне навчання. Потрібно йти за дітьми та розуміти, що їх цікавить. Для того, щоб ці інтереси використати під час навчання, - наголосила Наталія Флінта.

Додамо, Міністерство освіти та науки готує впровадження реформи «Нова українська школа» у 5-9-х класах. Проєкт розраховано провести протягом 2021-2027 років.

 

Фото: ТОДА

Прокоментувати:

СОЦІУМ

28.07.2021 soroka
Щоб Україна стала успішною, державній владі необхідно змінювати стратегію, – Михайло Головко
Національні інтереси України повинні бути понад усе. На цьому наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло…

Подорож вихідного дня

21.07.2021 Мар'яна Креховець
«На вулицях ніхто не ходить, тримаючись за ручки», – тернополянка про життя в Японії
Для багатьох українців Японія, як і більшість країн Азії, є маловідомою. Держава технічного прогресу, батьківщина…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.