Четвер, 17 грудня 2020 11:00 оновлено 16.12.2020 Новини

Одній із вулиць Тернополя планують присвоїти ім’я підполковника Михайла Цимбалістого

Одній із вулиць Тернополя планують присвоїти ім’я підполковника Михайла Цимбалістого

Тернополян запрошують долучитися до громадського обговорення щодо присвоєння одній із вулиць на мікрорайоні №6 ім’я підполковника Михайла Цимбалістого.

Впродовж наступних двох місяців усі пропозиції та зауваження можна подавати у письмовій або усній формі у відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради (вул. Листопадова, 5; тел. (067) 4473016), управління містобудування, архітектури та кадастру (вул. Коперника, 1, тел.: (067) 4473280) або ж надсилати електронною поштою на адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Після отримання пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Тернопільської міської ради.

З інформаційною довідкою про Михайла Цимбалістого, обгрунтуванням поданої пропозиції та проєктним план детального плану території мікрорайону №6 можна ознайомитися на  сайті Тернопільської міської ради у розділі "Громадські обговорення, слухання, місцеві ініціативи"

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення, надаються в управлінні містобудування, архітектури та кадастру за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1, каб. 202, тел. (067) 4473280.

 

Фото: з відкритих джерел

Back to Top