Середа, 27 травня 2020 10:42 оновлено 27.05.2020 Новини

Тернополяни скаржаться на «докарантинівські» продукти, які їм намагаються продати (фото)

Тернополяни скаржаться на «докарантинівські» продукти, які їм намагаються продати (фото)

На тернопільському ринку жінка придбала сосиски, а вже вдома виявила, що продукт явно не першої свіжості.

Про це Леся Медюх написала у спільноті «Тернопільські плітки».

– На ринку (другий поверх, перший ряд, перший прилавок від молока) в жіночки ось таке я купила. Казала, що все свіже, але не так то було – там чекав сюрприз. Та ще й до того замерзлі! і це при тому, що я просила, бо купляла дитині, написала Леся Медюх.

У коментарях користувачі зазначають, що також стикалися з подібним.

– Сьогодні також купила «докарантинівський товар» – кільце липкої ковбаси на дровах. Вул. Живова, навпроти Rich Town, відомий ковбасний кіоск ТМ «М’ясна лінія». Якість продукту помітила тільки вдома. Дійсно недобросовісні продавці продають все, що залежалось ще з тих часів. Цікаво чи знає про це виробник, написала Tatiana Shtod.

– Після карантину страшно щось брати на ринку, невідомо скільки часу тримали, прокоментувала Olya P'yatnichuk.

– Якщо думаєте про своє здоров'я і любите в міру ковбаси і м'ясо, перегляньте на ютубі рецепти домашніх сосисок, вареної ковбаси, рулетів для початківців. А профі давно роблять домашню в’ялену ковбасу і м'ясо, бо в нас купити якісне дорого, а решту – отрута, написав Володимир Юрків.

Back to Top