Показали фото популярного тернопільського кафе "Казка", якого вже немає (фотофакт)

Опубліковано в Новини Автор  soroka 29.02.2020

У мережі Facebook тернополянин Віктор Мадрі оприлюднив фото дитячого кафе «Казка», яке колись діяло у Тернополі.

– Колисьточки було на вул. Л. Українки дитяче кафе «Казка». Частенько туди забігав, хоть на дитину вже не був схожий. Що мені там подобалось – затишок і смачне морозиво, коктейлі... Це було в 80-их роках, зараз тут-ки «Студія М'яса», написав Віктор Мадрі.

У коментарях користувачі поділилися спогадами відвідин цього дитячого закладу.

– А основне, що все-все там було натуральним, окрім лаку на підлозі, бо тоді ще встидалися робити щось хімічне, – написав  Володимир Тернопільський.

– А ми з дітьми любили сидіти за дальнім столиком справа. Бо там була сценка невеличка і менший син любив на ній сидіти, коли був маленький. І ще діти дуже любили дитячі шашлики на паличках. І морозиво й коктейлі. Найкращі спогади з їхнього дитинства – це кафе, пригадує Valentyna Pidmogylna.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.08.2022 soroka
ФГ «ГАДЗ» презентувало продукцію на найбільшій світовій виставці органічних продуктів
Фермерське господарство «ГАДЗ» взяло участь у найбільшій світовій виставці органічних продуктів «Biofach 2022», яка відбулася…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.