У Тернополі 3 мільйони 200 тисяч гривень пішло…на квіти

Опубліковано в Новини 12.07.2016

Згідно зі спеціально розробленим «Паспортом квітників» цього року для озеленення і окраси міста витратили понад 3 мільйони гривень. 

За словами Тетяни Придачі, головного спеціаліста відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ, кожного року комунальники повинні висаджувати певну кількість рослин і лише у визначених «Паспортом квітників» місцях. Всі виділені кошти передбачені не лише для закупівлі і висадження нових квітів чи дерев, але й для догляду за вже наявними.

Цього року Тернопільські вулиці та парки прикрашає велика кількість квітів та декоративних зелених насаджень. Зазвичай вони радують око аж до пізньої осені. А поки сезон квітників у розпалі, фахівці просять тернополян та туристів файного міста дбати про зелені насадження і не нищити їх.

 

Олександра Берестецька

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.07.2024 soroka
АБІ в покері, що це
АБІ в покері, що це Проєкт Funstage є першоджерелом, на якому висвітлюється інформація щодо основних…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.