Тернопільські абітурієнти можуть ознайомитись із правилами вступу

Опубліковано в Новини 11.07.2016

Сьогодні розпочалась вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Цього року її особливістю стане електронна реєстрація абітурієнтів та подача необхідних документів на єдиному ресурсі: http://ez.osvitavsim.org.ua/. А для полегшення процедури Міністерство освіти і науки випустило спеціальну інструкцію «По роботі із системою».

Кожен охочий абітурієнт має можливість ознайомитись з цим документом та дізнатись про всі особливості реєстрації та подачі заявок на вступ до ВНЗ. Інструкція є у вільному доступі:

«Інструкція по роботі з системою»

До слова, у держпідприємстві наголошують, що в перший і останній день вступної кампанії можуть бути технічні проблеми з роботою сайту адже саме в цей час на нього припадає найбільше навантаження. Саме тому майбутні студенти повинні враховувати цей фактор.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.07.2024 soroka
АБІ в покері, що це
АБІ в покері, що це Проєкт Funstage є першоджерелом, на якому висвітлюється інформація щодо основних…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.