Версія для друку

На зустріч із Президентом вже по-трохи сходяться тернополяни (фотофакт)

Опубліковано в Новини Автор  25.03.2019

На Театральному майдані Тернополя стає все більш людно.

Тернополяни по-трохи починають сходитись до центральної площі міста на зустріч із Президентом України Петром Порошенко, який сьогодні із робочим візитом відвідує Файне місто. За попередньою інформацією, саме на Театральному майдані Глава держави із промовою повинен звернутися до громади Тернополя.

Нагадаємо, за час візиту у Тернополі Петро Порошенко вже встиг долучитися до відкриття мистецько-патріотичного фестивалю «Вставай сонце». Також заплановано, що президент завітає до Тернопільського катедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці, де вручить архієреям УГКЦ сертифікат на володіння приміщеннями Державного архіву Тернопільської області, який нещодавно відкрили на Дружбі. Окрім цього, Петро Порошенко візьме участь у спільній молебні за Україну.

До слова, як пишуть місцеві ЗМІ, в цілях безпеки, вже від ранку перекрили рух транспорту у центральній частині Тернополя, про що завчасно повідомили водіїв. Тож під’їзди до Театрального майдану, Катедри і прилеглих вулиць будуть заблоковані.

Після виступу Президента на Театральній площі має відбутися ціла концертна програма за участі Тараса Петриненка, Тетяни Горобець, Фоми та гурту «Мандри».

Фото: з веб-камери на бульварі Шевченка,23.