У Тернополі освятили новий храм (фото)

Опубліковано в Новини Автор  23.10.2018

Храм св.. Володимира i Ольги, який впродовж довгого часу зводили на Дружбi, освятив архiєпископ i митрополит Тернопiльсько-Зборiвський УГКЦ Василiй (Семенюк) за участi 14 священикiв мiста.

Чин освячення одного iз найбiльших храмiв УГКЦ в Тернополi здiйснювався цiєї недiлi, 21 жовтня. Також архiєрей очолив Божественну Лiтургiю та освятив новий престол, який було виготовлений iз бiлого мармуру.

В рамках цiєї подiї були нагородженi грамотами подяки найбiльших благодiйникiв храму св.. Володимира i Ольги.

- У проповiдi архiєпископ крiзь призму Євангельських прикладiв говорив про духовне значення храму для людини, яка шукає спасiння. У контекстi притчi Святого Письма про сiяча наголосив на важливостi щирим серцем приймати Слово Боже, слухати голосу Божого та виконувати Його волю. Урочистiсть завершилася спiльним водосвяттям, спiлкуванням iз вiрними та окропленням кожного святою водою, - кажуть в архієпархії.

Фото: Тернопільсько-Зборівська архієпархія УГКЦ.

Галерея зображень

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.