У лавах нової поліції Тернополя є справжні Герої

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  Анна Кравець 12.03.2016

Сьогодні, 12 березня, на Театральному майдані міста присягу прийняли 209 нових поліцейських. Представити нових патрульних тернополянам приїхала і керівник Національної поліції України - Хатія Деканоїдзе.

-         Дорогі друзі, я народилася і виросла у країні, яка також добре знає, що таке війна. Я знаю, як матері виховують героїв і я бажаю усім вам, щоб ці молоді люди, стали вашими героями, захисниками, тому що так має бути, вони служать Батьківщині, - наголосила Хатія Деканоїдзе.

Представники влади наголосили і на тому, що у строю є 24 хлопці, які виконували завдання у зоні АТО. Про одного із них, Алтуніна Євгена, окремо розповів начальник Департаменту патрульної поліції України Євген Жуков.

-         У 2014 році в складі Збройних сил України Латугін Євген працював на посаді військового медика, під час тяжких боїв під Дебальцевим він потрапив у полон і 54 дні пробув у полоні, потім повернувся, не зламався і зараз стоїть у строю, - розповів Євген Жуков.

Під час представлення поліції Євгену Латугіну було вручено відзнаку Спілки бійців і волонтерів АТО «Сила України».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.09.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розкритикував закон, який дозволяє будувати дороги, а не фінансувати армію (відео)
Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт №7669, яким кошти із дорожнього фонду повертаються на будівництво…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.