У центрі міста понад сотню тернополян вшановували пам'ять Кобзаря (фоторепортаж)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  Мар'яна Креховець 09.03.2021

У Тернополі відзначили 207 річницю з дня народження символу України, видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Біля пам’ятника Кобзареві сьогодні зібралися громадські та політичні діячі міста і області, священнослужителі та небайдужі містяни.

Після панахиди, тернополяни зачитали найвідоміші поезії та співали пісні за  віршами Кобзаря.

— Ми зібралися, щоб вшанувати Тараса Григоровича Шевченка, який був посланий нам в час національного гніту, печалі та образи. Тоді, коли українці не мали жодних надій і сподівань небо нам дало Пророка, — каже голова Тернопільської обласної ради  Михайло Головко.  — Читаючи його вірші обпікаються губи адже такі пекучі слова, які зачіпають оголені нерви й душу кожного українця пробуджували не одне покоління. На Кобзареві виховувалися Січове Стрілецтво, вояки Української повстанської армії. Тарас Григорович Шевченко — це батько українського націоналізму, який заклав його основу.

На звершення до монументу Кобзареві містяни поклали квіти.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2023 soroka
Працівників швидкої привітали у Тернополі до Дня екстреної медицини (фото)
Працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тернопільської області привітали напередодні професійного свята. 27…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.