Очима російських блогерів: Тернопіль - файний, але зі своїми "мінусами"

Опубліковано в Подорож вихідного дня Автор  24.09.2018

Тернопіль та й ціла Тернопільська область з року в рік продовжують реалізовуватись як туристичні родзинки України. Саме в нашому краї запроваджують та втілюють в життя різноманітні мистецькі проекти та події, тут невпинно розвиваються і гасторономічні маршрути для туристів, змін зазнають і історично-архітектурні, природні пам’ятки тощо. Лише декілька років тому місцева влада взяла курс на туристичний потенціал Тернопілля, ним почали цікавитись все більше й більше як українців, так й іноземців. Цілком не дивно, що сюди приїжджають нові туристи.

Так, наприкінці цьогорічного літа, напередодні Дня міста, Тернопіль відвідала пара російських блогерів, які знімали відео-огляди низки українських міст для свого каналу. Загалом файне місто припало до душі росіянам. Особливо захопили туристів фасади центральних будівель, чистота, зелені насадження та цінова політика. Сильно здивували пару розвішені на будинках поряд із Державними блакитно-жовтими прапорами червоно-чорні повстанські стяги.

Проте, попри "плюси", не могли не помітити російські блогери й нюансів. Так, на думку росіян, гідропарк Топільче, принаймні його окремі ділянки, потребують капітального оновлення та облагородження. Не менше обурив туристів й стан громадського транспорту та однієї з головних родзинок міста – замку, адже до сьогодні в будівлі розташована школа з греко-римської боротьби (щоправда, її повинні перенести у Палац спорту, який планують збудувати на місці колишнього стадіону «Текстерно»). Ще одним "мінусом" є стан історичних будівель, розташованих у центрі Тернополя, особливо – драматичного театру.

Фото: з відкритих джерел.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.08.2019 soroka
«Спoкoнвіків ця благoдатна земля нарoджує справжніх патріoтів та трудівників», – Віктoр Oвчарук привітав жителів Більче-Зoлoтoгo з Днем села
Більче-Зoлoте відзначилo День села. Святкування відбувалoся у пам'ятці садoвoгo мистецтва державнoгo значення — Більче-Зoлoтецькoму ландшафтнoму…

Подорож вихідного дня

16.08.2019 Анна Семенків
Білим по темному: на Тернопільщині навколо церкви знайшли прихисток давні білі хрести
Найчистіший колір на землі увібрали в себе хрести зі старого кладовища у селі Возилів на…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.