Очима російських блогерів: Тернопіль - файний, але зі своїми "мінусами"

Опубліковано в Подорож вихідного дня Автор  24.09.2018

Тернопіль та й ціла Тернопільська область з року в рік продовжують реалізовуватись як туристичні родзинки України. Саме в нашому краї запроваджують та втілюють в життя різноманітні мистецькі проекти та події, тут невпинно розвиваються і гасторономічні маршрути для туристів, змін зазнають і історично-архітектурні, природні пам’ятки тощо. Лише декілька років тому місцева влада взяла курс на туристичний потенціал Тернопілля, ним почали цікавитись все більше й більше як українців, так й іноземців. Цілком не дивно, що сюди приїжджають нові туристи.

Так, наприкінці цьогорічного літа, напередодні Дня міста, Тернопіль відвідала пара російських блогерів, які знімали відео-огляди низки українських міст для свого каналу. Загалом файне місто припало до душі росіянам. Особливо захопили туристів фасади центральних будівель, чистота, зелені насадження та цінова політика. Сильно здивували пару розвішені на будинках поряд із Державними блакитно-жовтими прапорами червоно-чорні повстанські стяги.

Проте, попри "плюси", не могли не помітити російські блогери й нюансів. Так, на думку росіян, гідропарк Топільче, принаймні його окремі ділянки, потребують капітального оновлення та облагородження. Не менше обурив туристів й стан громадського транспорту та однієї з головних родзинок міста – замку, адже до сьогодні в будівлі розташована школа з греко-римської боротьби (щоправда, її повинні перенести у Палац спорту, який планують збудувати на місці колишнього стадіону «Текстерно»). Ще одним "мінусом" є стан історичних будівель, розташованих у центрі Тернополя, особливо – драматичного театру.

Фото: з відкритих джерел.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2019 soroka
«Дякуймо тим, хто хоч pаз за покликом сеpця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагоpод і визнання», – Віктоp Овчаpук
Міжнаpодний день волонтеpа відзначають 5 гpудня. Напеpедодні цього свята голова обласної pади Віктоp Овчаpук зустpівся…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.