Унікальна світлина розбомбленого Тернополя повоєнних часів з’явилася у мережі

Опубліковано в Місто у кадрі Автор  soroka biloboka 02.04.2019

Ні для кого не секрет, що Тернопіль в часи Другої світової війни зазнав численних руйнувань. Центральна частина старого міста зазнала найбільшого нищення.

Вже у наступні роки після завершення Другої світової війни Тернопіль поступово відновлювався та розбудовувався. Сьогодні, дивлячись на це місто, навіть й не скажеш про таку нищівну сторінку його історії. Разом з тим, в соціальних мережах та в Інтернеті можна натрапити на вражаючі унікальні світлини чи кінохроніки тих часів.

Так, у facebook тернополянин Віктор Мадрі опублікував раритетне фото, на якому зображена відбудова Тернополя після війни. Зараз на місці, де була зроблена світлина, прокладена вулиця Руська. На фото добре видно Тернопільське озеро, стару Надставну церкву та будівлю, в якій зараз знаходиться корпус Музичного училища.

– післявоєнна відбудова Тернополя..., – йдеться у підписі до світлини.

До слова, раніше «СОРОКА» опублікувала для читачів британську кінохроніку «The Fall Of Tarnopol» (авт. «Падіння Тарнополя»), зняту ще 1944 року.

 

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

09.04.2020 soroka
Тернопільський депутат Юрій Смакоуз порадував смаколиками маленьких пацієнтів інфекційного відділення міської дитячої лікарні
Інфекційне відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні, в якому сьогодні лікують дітей з коронавірусною інфекцією,…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.