Унікальна світлина розбомбленого Тернополя повоєнних часів з’явилася у мережі

Опубліковано в Місто у кадрі Автор  soroka biloboka 02.04.2019

Ні для кого не секрет, що Тернопіль в часи Другої світової війни зазнав численних руйнувань. Центральна частина старого міста зазнала найбільшого нищення.

Вже у наступні роки після завершення Другої світової війни Тернопіль поступово відновлювався та розбудовувався. Сьогодні, дивлячись на це місто, навіть й не скажеш про таку нищівну сторінку його історії. Разом з тим, в соціальних мережах та в Інтернеті можна натрапити на вражаючі унікальні світлини чи кінохроніки тих часів.

Так, у facebook тернополянин Віктор Мадрі опублікував раритетне фото, на якому зображена відбудова Тернополя після війни. Зараз на місці, де була зроблена світлина, прокладена вулиця Руська. На фото добре видно Тернопільське озеро, стару Надставну церкву та будівлю, в якій зараз знаходиться корпус Музичного училища.

– післявоєнна відбудова Тернополя..., – йдеться у підписі до світлини.

До слова, раніше «СОРОКА» опублікувала для читачів британську кінохроніку «The Fall Of Tarnopol» (авт. «Падіння Тарнополя»), зняту ще 1944 року.

 

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

12.07.2020 soroka
"Чим гірше ми зношуватимемо свою лісову систему, тим гіршою буде ситуація в нашій країні", – свободівець Володимир Мисик
Причиною підтоплень в Україні є тотальна вирубка лісів, яку влада не може зупинити. На цьому…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.