Унікальна світлина розбомбленого Тернополя повоєнних часів з’явилася у мережі

Опубліковано в Місто у кадрі Автор  soroka biloboka 02.04.2019

Ні для кого не секрет, що Тернопіль в часи Другої світової війни зазнав численних руйнувань. Центральна частина старого міста зазнала найбільшого нищення.

Вже у наступні роки після завершення Другої світової війни Тернопіль поступово відновлювався та розбудовувався. Сьогодні, дивлячись на це місто, навіть й не скажеш про таку нищівну сторінку його історії. Разом з тим, в соціальних мережах та в Інтернеті можна натрапити на вражаючі унікальні світлини чи кінохроніки тих часів.

Так, у facebook тернополянин Віктор Мадрі опублікував раритетне фото, на якому зображена відбудова Тернополя після війни. Зараз на місці, де була зроблена світлина, прокладена вулиця Руська. На фото добре видно Тернопільське озеро, стару Надставну церкву та будівлю, в якій зараз знаходиться корпус Музичного училища.

– післявоєнна відбудова Тернополя..., – йдеться у підписі до світлини.

До слова, раніше «СОРОКА» опублікувала для читачів британську кінохроніку «The Fall Of Tarnopol» (авт. «Падіння Тарнополя»), зняту ще 1944 року.

 

 

Прокоментувати:СОЦІУМ

19.05.2019 soroka biloboka
Кеpівників багатокваpтиpних будинків запpошують на навчання у ТНЕУ
Теpнопільський національний економічний унівеpситет оpганізовує навчання за освітньою пpогpамою підготовки голів, упpавителів багатокваpтиpних будинків «Модеpнізація…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.