Долю «бешкетників у рясах» з Тернополя вирішують у Києві

Опубліковано в Проблемне Автор  18.10.2016

«Слава» про священиків, які у піст розважаються і б’ються, розійшлася далеко за межі Тернопільщини.

Сьогодні о 10-ій годині за «київським часом» у столиці розпочалося засідання Собору єпископів УАПЦ і Патріаршої ради. На ньому розглядають справу щодо неприпустимої поведінки архиєпископа Тернопільського і Подільського УАПЦ Мстислава (Гука), двох священиків та одного іподиякона його єпархії, які розважалися з жінками, билися і пиячили у строгий піст.

З тих пір розгорівся справжній скандал, який вийшов далеко за межі Тернопільщини. Відео вилучили з камер відеоспостереження, встановлених у сумнозвісному барі навпроти залізничного вокзалу Тернополя – «Сіті», яке має дурну славу. Духовенство і громадськість досі шоковані побаченим, адже вульгарна поведінка тих, хто в рясі проповідує Слово Боже, просто виходить за рамки допустимого та порушує усі церковні канони.

У поліції кажуть, що наразі триває службова перевірка за фактом виклику 27 вересня поліції охорони у вищезгаданий нічний бар. Відтак, результати будуть оприлюднені не скоріше, ніж за декілька днів.

 

Як стало відомо журналістам сайту «Тернополяни», на Собор до Києва поїхав і головний фігурант скандальної історії - архиєпископ Мстислав. Він особисто пояснюватиме причини аморальної поведінки і себе, і підлеглих. Деталі згодом.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

08.07.2020 Soroka
«Сім’я – моє джерело сили й натхнення», – Олексій Станько
Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День сім’ї. Рецепт сімейного щастя розкрив кандидат у мери…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.