На Тернопільщині за рік понад 4 тисячі людей потерпіли від насильства

Опубліковано в Проблемне Автор  soroka 26.11.2020

Протягом останніх десяти місяців до працівників поліції у Тернопільській області надійшло більше 5 000 повідомлень про випадки домашнього насильства.

Про це під час пресконференції повідомив старший інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності поліції Тернопільщини Дмитро Адамович.

— Протягом 10 місяців 2020 року до нас поступило більше 5 000 повідомлень про факти домашнього насильства. З них  4 080 підтвердилися, коли було складено адміністративні матеріали, які в подальшому було направлено в суд для прийняття рішень згідно чинного законодавства,каже Дмитро Адамович . — Крім того, 75 фактів задокументовано працівниками поліції. Це факти, відомості про які було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тобто, це кримінальні провадження які розслідуються із кваліфікацією «пов’язані з домашнім насильством».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

17.09.2021 soroka
Понад дві сотні молочників з усієї України, приїхали повчитися у "Бучачагрохлібпром" (фото, відео)
У середу, 15-го вересня, на базі ТзОВ "Бучачагрохлібпром", головою наглядової ради якого є Петро Гадз,…

Подорож вихідного дня

05.08.2021 Катерина Шаблій
«Не ідеалізуйте Америку, тут нічого не дається задарма»: історія тернополянки, яка 23 роки живе у США
У свої два роки тернополянка Юлія Сітовська точно не думала про американську мрію, та тоді…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.