На Тернопільщині за рік понад 4 тисячі людей потерпіли від насильства

Опубліковано в Проблемне Автор  soroka 26.11.2020

Протягом останніх десяти місяців до працівників поліції у Тернопільській області надійшло більше 5 000 повідомлень про випадки домашнього насильства.

Про це під час пресконференції повідомив старший інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності поліції Тернопільщини Дмитро Адамович.

— Протягом 10 місяців 2020 року до нас поступило більше 5 000 повідомлень про факти домашнього насильства. З них  4 080 підтвердилися, коли було складено адміністративні матеріали, які в подальшому було направлено в суд для прийняття рішень згідно чинного законодавства,каже Дмитро Адамович . — Крім того, 75 фактів задокументовано працівниками поліції. Це факти, відомості про які було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тобто, це кримінальні провадження які розслідуються із кваліфікацією «пов’язані з домашнім насильством».

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.01.2021 soroka
«Україна може повністю забезпечити власним газом населення та промисловість,» – Михайло Головко
За умови впровадження політики енергоефективності Україна зможе забезпечити власним газом не тільки населення, але й…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

gGB9wzgvs24.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.