Відомо, скільки мешканців Тернопільщини стали жертвами торгівлі людьми

Опубліковано в Проблемне Автор  soroka 04.11.2020

Станом на сьогодні правоохоронцями було задокументовано 5 фактів торгівлі людьми.

Про це під час пресконференції повідомив Олександр Буняк, начальник відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

— Було задокументовано один факт сексуальної експлуатації. Громадянку нашої області було відправлено в Італію під приводом працевлаштування в готелі прибиральницею. Півтора місяця її експлуатували. В 2019 році за сприяння поліції Італії її було доставлено додому. Тут цією справою займалися ми. Цього року вказане кримінальне провадження скерували до Тернопільського міськрайонного суду. Два кримінальних провадження ми задокументували також наших молодих дівчат експлуатували в Об'єднаних Арабських Еміратах. Дівчата зараз перебувають на території України. Одна з них — мешканка Тернопільській області, — повідомив Олександр Буняк. —Зараз ми проводимо розслідування по кримінальному провадженню, яке для нас, в принципі, нове, адже раніше ми таких злочинів не документували. Це також торгівля людьми але вид експлуатації – жебракування. На території нашої області задокументували осіб, які експлуатували людей з явними ознаками інвалідності.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.02.2021 soroka
«Політичне майбутнє у Стерненка навряд чи буде», – Ігор Побер
Приморський районний суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до 7 років та трьох місяців позбавлення…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.