Через халатність голови Тернопільської ОДА Володимира Труша сесія облради – на перерві до п’ятниці (фоторепортаж)

Опубліковано в Проблемне Автор  soroka 23.09.2020
Сьоме пленарне засідання чотирнадцятої сесії Тернопільської обласної ради сьогодні, 23 вересня, розпочалося з запізненням і тривало лише годину.
Через відсутність голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Труша засідання довелося перенести на п’ятницю, 25 вересня.
Попри те, що сьогодні депутати мали розглядати надважливе питання внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, у голови ОДА, вочевидь, з’явилися нагальніші справи й на сесію він не з’явився.
Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук наголосив на тому, що через байдужість обласної державної адміністрації сьогодні працівники комунальних установ залишилися без зарплат, немає коштів й на закупівлю засобів захисту у боротьбі з COVID-19.
– На сьогодні є злочином підтримувати те, що робить Тернопільська обласна державна адміністрація. Якщо на здоровий глузд подумати, що після закінчення каденції наступна обласна рада збереться і підтримає, то це голосування буде наприкінці грудня. Що люди до того часу мають робити з заборгованістю заробітних плат? Що вони мають робити, коли не лишилося копійки на засоби захисту? Як сьогодні не може дійти до них, що це не наші кошти, це кошти комунальних установ. Мені дивно, що ця позиція не доходить до Києва, що тут робиться безлад зі боку облдержадміністрації. А хтось ще покриває їх, підтримує. Треба, щоб люди з комунальних установ приїхали сюди автобусами? Ну як так може бути?!  зазначив Віктор Овчарук.
Керівник Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк підкреслив, що своїми діями Тернопільська ОДА блокує життєдіяльність всієї області.
– Я прошу керівництво обласної ради розглянути можливість проведення виїзних засідань наступних сесій обласної ради, бюджетних комісій на територіях наших комунальних установ. Наприклад, в будинку дитини «Малятко». Одразу і пояснимо персоналу, чому немає коштів їм на заробітну плату, медикаменти, харчування, починаючи з другого кварталу цього року. Потім можемо поїхати в онкодиспансер, аби пояснити, чому там обладнання не працює,  звернувся Олег Сиротюк.
Оскільки Володимир Труш таки не з’явився, Віктор Овчарук після консультації з керівниками депутатських фракцій прийняв рішення перенести засідання на п’ятницю.
– Апарату я доручаю запросити на пленарне засідання керівників  усіх комунальних установ, які не отримали коштів, а також очільника пенсійного фонду,  резюмував Віктор Овчарук.
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.10.2020 soroka
«Набираюся тут енергії та впевненості в майбутньому країни», – радник голови МВС Михайло Апостол відвідав сади Петра Гадза
Радник голови МВС Михайло Апостол завітав на фермерське господарство «ГАДЗ», яке є одним із лідерів…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.