Тернопільські активісти дочекалися доленосного рішення

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Кравець 03.03.2016

Під час сесії обласної ради депутат Нитка виступив зі звітом роботи тимчасової комісії з питань будівництва каскаду ГЕС на Дністрі.

Із численних досліджень та аналізу відповідних структур різного рівня стає зрозумілим, що внаслідок будівництва буде знищено більше двох сотень пам'яток. Область втратить 12-15 тисяч туристів щороку, які поповнюють місцевий бюджет, а також близько 100 тис рибалок, всі в сумі можуть дати державній скарбниці 42 млн грн., а сьогодні дають оише 10% від цієї суми.

Окрім цього, експерти з ТНПУ ім. В. Гнатюка запевняють, що будівництво призведе до зникнення рідкісних видів риб, забруднення води, від чого страждатимуть навколишні населені пункти. Реалізація проекту зумовить руйнування екосистеми Дністра. Комісія запропонувала заборонити будівництво каскаду ГЕС.

Рішення підтримала більшість депутатів - 55.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

28.02.2020 soroka
«Відсутність контакту між владою і громадянами спричиняє паніку, яку ми бачили у Нових Санжарах, Винниках, Микулинцях», – свободівець Василь Чашка
Коронавірус вже зафіксовано у низці країн ЄС, а тому Тернопільщині теж необхідно посилити увагу до…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.