Тернополяни, чому найчастіше випадає волосся?

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 10.01.2020

Щодня людина втрачає до 100 волосин. Часто ми цього не помічає, адже волоссю властиво змінюватися кожні кілька місяців. Однак через різні захворювання або наші звички це може стати проблемою, з якою потрібно боротися.

Насправді причин, чому випадає волосся у жінок і чоловіків, може бути безліч. І важливо розібратися, що саме спровокувало втрату волосся. А вже після цього можна приступати до вирішення проблеми облисіння і відновлювати зростання волосся. Так вважає тернопільська перукарка Іванна Мартин.

—  Кожна волосина колись має випасти, адже наш організм перероджується, як, наприклад, природа навесні. Нормальною вважається втрата близько півсотні волосків за добу. Якщо ж випадає більше, а ви постійно знаходите біля себе волоски (чи під час миття, чи після сну на подушці, чи на одязі), тоді варто непокоїтися. Випадання волосся може бути спровоковано різними факторами. Наприклад, спадковістю, якщо у когось із членів сім'ї спостерігалося раннє облисіння. Втрата волосся у жінок нерідко спостерігається через різні гормональні зміни. Наприклад, дорослішання, початок статевого життя, вагітність, приймання контрацептивів, менопауза тощо. До сильного випадання волосся може призвести загальне зниження імунітету, а також приймання ліків, патології в організмі, безпосередньо проблеми зі шкірою й інші захворювання. До погіршення стану вашого волосся призводить і нестача вітамінів в організмі чи жорсткі дієти, — повідомила фахівчиня.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

08.07.2020 Soroka
«Сім’я – моє джерело сили й натхнення», – Олексій Станько
Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День сім’ї. Рецепт сімейного щастя розкрив кандидат у мери…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.