Жителям Тернопілля озвучили, в яких країнах люди потерпають на небезпечну недугу

Опубліковано в Проблемне Автор  22.10.2019

Рак молочної залози є найбільш поширеним різновидом раку у жінок у промислово розвинених країнах. Якщо пухлину виявити на ранній стадії, шанс виживання пацієнтки зростає до 95%.

Як повідомив заступник гендиректора з хірургічної роботи КНП «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» ТОР Микола Прокопчук, захворюваність на рак не обов’язково корелюється із загальним рівнем смертності у конкретних країнах. У деяких регіонах є більше ресурсів для лікування хворих на рак. Відповідно, є і покращення шансів на виживання.

Профспілкова організація «ЕСМА» проводила дослідження та визначала, де жінки найчастіше хворіють на рак грудної залози. Так, згідно з їхніх даних, більша ймовірність захворіти на цю недугу є у високо індустріальних країнах. Це, починаючи від країн Європи, Америки і закінчуючи Азіатськими країнами. При цьому в останніх країнах захворюваність на патологію справді менша. А основні фактори ризику мало чим відрізняються у різних країнах світу, — наголосив пан Микола.

Цікаво підмітити, що наприклад, Європа та Північна Америка мають нижчу смертність від раку у порівнянні із загальним числом хворих, у той час як Азія та Африка мають більше число випадків летального закінчення ракових захворювань.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

30.05.2020 soroka
"У будь-якій іншій країні міністр одразу б подав у відставку", – Ігор Побер про ситуацію в Кагарлику
У місті Кагарлик на Київщині днями внутрішня безпека Нацполіції затримала двох місцевих поліцейських за підозрою…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.