Назвали головні причини ДТП на Тернопільщині

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 20.09.2019

Згідно зі статистикою, більшість водіїв Тернопільщини роблять одні й ті ж помилки, внаслідок чого відбуваються аварії.

Як повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Юрій Бучковський, обгін – один з найбільш відповідальних і частих маневрів, пов’язаний з підвищеною швидкістю і обмеженою оглядовістю.

Від початку року на дорогах Тернопільщини трапилося більше 1600 ДТП. 350 аварій - з потерпілими, в яких 68 людей загинули, а 453 – отримали травми. Якщо підсумувати чисельність ДТП на Тернопільщини за рік – цифри трагічні. На кількість автопригод впливає насамперед недотримання правил маневрування. 35% від усіх автопригод на Тернопільщини пов’язані з маневруванням. Так, водій, здійснюючи обгін – виїжджаючи на смугу зустрічного руху – не переконується в безпечності дії та не розраховує швидкість. Допускають помилок водії і при виїзді із другорядних доріг. 28% ДТП – через перевищення швидкості руху. Кількість смертей через аварії нас не тішать. Бо того ж причини ДТП – однотипні та систематичні, —  наголосив Юрій Бучковський.

Значна кількість автопригод з потерпілими трапилася через те, що водії перебували за кермом в стані алкогольного  або наркотичного сп’яніння.  Через алкоголь в крові водій схильний до втрати контролю над своїми вчинками.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

12.08.2020 soroka
Тернопіль і люди важливіші за “політику слів” - Андрій Грицишин
Завдання депутата не “воювати у міськраді”, а допомагати робити добрі справи для міста і людей,…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.