Вже до кінця року на Тернопільщині може з’явитися хоспіс

Опубліковано в Проблемне Автор  29.02.2016

Спеціальний заклад для важкохворих людей із прогнозованим летальним наслідком планують відкрити на Тернопільщині. Після численних обговорень, на сесії облради це рішення було підтримано.

Заклад з’явиться на базі Тернопільської протитуберкульозної лікарні в селі Плотича. За словами голови облради Віктора Овчарука, до цього рішення йшли уже 7 років.

- Хоспіс буде на 30 ліжок. Є вже готові приміщення, є територія. Територія, до речі, якраз і буде створювати умови, паркова зона, де люди дійсно можуть і вийти надвір, і, скажемо, не гірші умови, ніж домашні, - говорить Віктор Овчарук.

Об’єднавши зусилля громадських організацій, обласної та місцевої влади, планують провести ряд капітальних ремонтних робіт, підготувати приміщення для виконання відповідних функцій. Відкрити хоспіс хочуть вже до кінця 2016 року.

 

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.09.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розкритикував закон, який дозволяє будувати дороги, а не фінансувати армію (відео)
Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт №7669, яким кошти із дорожнього фонду повертаються на будівництво…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.