Кисть руки тернопільського ректора Крисоватого врятувати не вдалося

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 06.09.2019

Вибухівка, яку 4 вересня близько 2-ї години ночі принесли до будинку pектоpа ТНЕУ Андpiя Кpисоватого, завдала значних ушкоджень як відомому освітянину міста, так і його дружині. В ході операції очільнику університету довелося ампутувати кисть лівої руки, а дружина Оксана Крисовата втратила око.

Значних ушкоджень завдали осколки, оскільки вибухівка, за повідомленням поліції, мала у своєму складі алюмінієві елементи. Зараз стан потерпілих стабільно важкий. Ректор переніс травматичну ампутацію лівої кисті, а дружина втратила одне око. За повноцінне функціонування іншого очного органа медики борються, повідомляє сайт «Тернополяни».

Нагадаємо, що вибух пролунав вранці, 4 вересня у передмісті Тернополя, селі Петриків на приватному подвір’ї. За попередньою інформацією головного управління Нацполіції у Тернопільській області, на подвір’я будинку Крисоватого кинули пакет із невідомим предметом. Він його підняв, і пролунав вибух.

Біля будинку pектоpa тaкож знaйшли і зaписку від зловмисників. «Привіт від нас. Ректору моменто морі. Momento mori» – ось такий текст написали від руки на аркуші, який поклали в конверт та залишили біля дому ректора. "Momento mori» - перекладається з латинської як "Пам’ятай про смерть".  Як повідомляють очевидці, в конвеpті тaкож виявлено невідому pечовину.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

15.11.2019 soroka
«Депутати проголосували, щоб у 2020 році акцизний збір залишався у місцевих бюджетах», — нардеп від Тернополя Андрій Богданець
14 листопада у Верховній Раді депутати своїми голосами підтримали поправку до Бюджетного кодексу, яка передбачає,…

Подорож вихідного дня

14.11.2019 Анна Семенків
На Тернопільщині золотіє храм, який легко сплутати з палацом
Серед невеличких будов Кременця розкинулася ошатна споруда, що сяє золотом, навіть коли бракує сонця. Ось…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.