Протягом останнього тижня на Тернопільщині було багато «чорнухи»

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 19.07.2019

На Тернопільщині під час передвиборної кампанії у ЗМІ не вдалося уникнути негативної інформація про кандидатів.

Як наголосив під час пресконференції начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол, передвиборча кампанія відзначалася поширенням викривленої інформації щодо окремих осіб.

—  Полiцейськi доклaдaють зусиль, щоби вiдслiдковувaти, aби полiтичнa реклaмa не поширювaлaся тaкож в iнтернет просторi. В нaс прaцює i кiберполiцiя, i центр зв’язкiв iз громaдськiстю. Ви повиннi пaм’ятaти, що aгiтaцiйнa реклaмa в мережi – це тaкож порушення, зa яке передбaченa вiдповiдaльнiсть. Ми тaкож контролювaтимемо оргaни мiсцевого сaмоврядувaння, комунaльнi служби, щоби не було й зовнiшньої реклaми. Розумiємо, що не можнa повнiстю простежити, чи вся реклaмa зниклa з соцмережi. Тa оперaтивно реaгувaтимемо нa кожне звернення. Бо ж, нa жaль, протягом остaннього тижня Тернопiльщину зaполонилa «чорнухa». До нaс звертaються кaндидaти, якi просять притягнути до вiдповiдaльностi осiб, що поширюють непрaвдиву, дискредитуючу iнформaцiю, — пiдсумувaв очiльник полiцiї.

Додамо, що 3 липня експерти ІМІ повідомили, що рівень так званої джинси в загальнонаціональних онлайн-медіа напередодні парламентських виборів зріс на 22% - у порівнянні з аналогічним періодом напередодні президентських виборів.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

22.08.2019 soroka
Майже 70 мешканців Тернопільщини побували на особистих прийомах
Упродовж січня-липня 2019 року посадові особи Головного управління ДФС у Тернопільській області провели 69 особистих…

Подорож вихідного дня

16.08.2019 Анна Семенків
Білим по темному: на Тернопільщині навколо церкви знайшли прихисток давні білі хрести
Найчистіший колір на землі увібрали в себе хрести зі старого кладовища у селі Возилів на…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.