Тернополянам на замітку: сексуальна «ненаситність» свідчить про психологічні проблеми

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 12.07.2019

Секс — важлива складова будь-яких близьких стосунків, але не всі тернополяни знають, що аби мати міцні та взаємні стосунки, потрібне не лише задоволення статевого потягу.

Далеко не кожна сучасна людина починає статеве життя, вступаючи в шлюбні відносини. Як правило, молодь віддає перевагу інтимні зв'язки до появи постійного партнера – чоловіка. При цьому не всі знають, до чого може призвести часта зміна статевого партнера, інфекції та наслідки після якої бувають досить неприємними.

Всю людську сексуальність можна розділити на біологічні та психологічні аспекти. Лише менша частина із сексуальних розладів стосується біологічних процесів в людському організмі. Часте незадоволення одним сексуальним партнером та постійні пошуки іншого - також свідчення того, що в людини проблеми радше психологічні.

—  Якщо людині важко зупинити вибір на комусь одному, проявляється певна ненаситність, то це свідчить, що кожен із партнерів не приносить задоволення. Людина шукає в кожному з сексуальних супутників певних якостей, задоволення, однак не знаходить та рухається далі. Якщо людина не розуміє, для чого їй потрібні тривалі стосунки, якщо боїться та уникає їх – це свідчить про серйозні психологічні проблеми. Тож постійний пошук партнера не допоможе вирішити проблему, яка потребує психологічного втручання, — розповів психолог-сексолог, сімейний психотерапевт В’ячеслав Чумаченко.

Варто додати, що з медичної точки зору безладні статеві зв’язки збільшують ризик інфікування ЗПСШ (гонорея, сифіліс, уреаплазма та ін), вірусом папіломи людини (ВПЛ), СНІДом і розвитку патологій шийки матки, в тому числі раку матки.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

22.08.2019 soroka
Майже 70 мешканців Тернопільщини побували на особистих прийомах
Упродовж січня-липня 2019 року посадові особи Головного управління ДФС у Тернопільській області провели 69 особистих…

Подорож вихідного дня

16.08.2019 Анна Семенків
Білим по темному: на Тернопільщині навколо церкви знайшли прихисток давні білі хрести
Найчистіший колір на землі увібрали в себе хрести зі старого кладовища у селі Возилів на…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.