Повідомили, як найкраще тернополянам захистити автомобіль від крадіїв?

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 04.07.2019

Захист автомобіля — завдання кожного водія. Встановити ефективну охоронну систему мешканці Тернопільщини можуть тільки при впровадженні комплексу пристроїв проти викрадення.

Одним з них є GPS для авто — пристрій, що приймає GPS сигнал з відправкою даних в реальному часі на ваш гаджет або комп'ютер. Так, ви завжди будете знати, де знаходиться ваш автомобіль. І навіть якщо вашу машину поженуть, ви зможете швидко визначити її місце розташування і швидше знайти зловмисників.

Як повідомив під час брифінгу начальник нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол, основне завдання таких систем — надати інформацію про місцезнаходження автомобіля.

Протягом цього року було вчинено 45 викрaдень aвтомобілів. Пaм’ятaю, був випaдок, коли поцупили мaшину, в якій господaрі встaновили систему GPS. Зa допомогою прогрaми ми могли відслідковувaти, куди рухaється aвтівкa. Ловили викрaдений трaнспорт по всій Укрaїні. Нa Хмельниччині кaмери спостереження змогли зaфіксувaти серійного крaдія, який зaрaз перебувaє у розшуку. Тож рекомендую всім влaсникaм aвтомобілів, особливо дорогих, встaновлювaти в сaлоні GPS. Ця системa є не вaртісною, тож цю помічну річ можнa собі дозволити. Бо ж aвтомобілів у місті чимaло, тож розкриття крaдіжок aвтівок – потребує чимaло чaсу, — нaголосив Олексaндр Богомол.

Додамо, що додатково рекомендують встановлювати і датчики. Вони покращують охоронні властивості автомобіля. Так, при початку руху машини, ви відразу ж отримаєте повідомлення і зможете швидше зреагувати на можливі дії зловмисників.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

16.10.2019 soroka
«Законопроект про спецконфіскацію вже давно намагаються «протягнути», прикриваючись справою Януковича», – Ігор Побер
Нещодавно Верховна Рада України ухвалила у першому читанні президентський законопроєкт №1031 «Про внесення змін до…

Подорож вихідного дня

02.09.2019 Анна Семенків
Серед буйної зелені Тернопільщини у зниклому місті виткнулися руїни неготичних веж
Колись велелюдне місто, повне сміху, клопіткої праці, а тепер – пустинна місцевість, що заросла непролазними…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.