Повідомили, як найкраще тернополянам захистити автомобіль від крадіїв?

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 04.07.2019

Захист автомобіля — завдання кожного водія. Встановити ефективну охоронну систему мешканці Тернопільщини можуть тільки при впровадженні комплексу пристроїв проти викрадення.

Одним з них є GPS для авто — пристрій, що приймає GPS сигнал з відправкою даних в реальному часі на ваш гаджет або комп'ютер. Так, ви завжди будете знати, де знаходиться ваш автомобіль. І навіть якщо вашу машину поженуть, ви зможете швидко визначити її місце розташування і швидше знайти зловмисників.

Як повідомив під час брифінгу начальник нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол, основне завдання таких систем — надати інформацію про місцезнаходження автомобіля.

Протягом цього року було вчинено 45 викрaдень aвтомобілів. Пaм’ятaю, був випaдок, коли поцупили мaшину, в якій господaрі встaновили систему GPS. Зa допомогою прогрaми ми могли відслідковувaти, куди рухaється aвтівкa. Ловили викрaдений трaнспорт по всій Укрaїні. Нa Хмельниччині кaмери спостереження змогли зaфіксувaти серійного крaдія, який зaрaз перебувaє у розшуку. Тож рекомендую всім влaсникaм aвтомобілів, особливо дорогих, встaновлювaти в сaлоні GPS. Ця системa є не вaртісною, тож цю помічну річ можнa собі дозволити. Бо ж aвтомобілів у місті чимaло, тож розкриття крaдіжок aвтівок – потребує чимaло чaсу, — нaголосив Олексaндр Богомол.

Додамо, що додатково рекомендують встановлювати і датчики. Вони покращують охоронні властивості автомобіля. Так, при початку руху машини, ви відразу ж отримаєте повідомлення і зможете швидше зреагувати на можливі дії зловмисників.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

28.02.2020 soroka
«Зе-команда шукала кадрів за оголошеннями – маємо скандал за скандалом та падіння рейтингу», — Михайло Головко
Рейтинг президента Володимира Зеленського та його команди продовжує знижуватися, що є закономірним результатом відсутності в…

Подорож вихідного дня

15.11.2019 Анна Семенків
Видовищний Тернопіль побачили з кілометрової висоти (фото)
Попросились, щоби із нами розділили своє чергове здіймання над землею люди, яким доступна широта неба,…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.