Мешканцям Тернопільщини варто щепитися, щоби протидіяти ворожим антивакцинальним заходам

Опубліковано в Проблемне Автор  10.02.2019

Антивакцинальні кампанії в Україні запускають періодично і циклічно, як наслідок, відбувається антипіар імунопрофілактики. Жителям Тернопільщини ні в якому разі не варто вірити чуткам, на кшталт, «вакцини – це зло», «від вакцини – шкода», адже невакциновані люди піддають своє здоров’я набагато більшому ризику.

Як пояснив під час прес-конференції заступник начальника обласного лабораторного центру Володимир Паничев, люди повинні вакцинуватися не тільки, щоби захистити себе самого, а й щоб забезпечити колективний імунітет.

Перша і основна дія, яку ви можете зробити задля протидії кору, – зробити щеплення. Якщо колись давно я нас були підстави говорити, що вакцина чи виробники викликають певні сумніви, то сьогодні повністю можна зняти будь-які побоювання. Хоча й раніше в нас не було підстав, щоби сумніватися – всі вакцини, які постачалися до України, були сертифіковані, а їхню якість підтвердила Всесвітня організація охорони здоров’я, — поділився Володимир Паничев.

Спікер зазначив, що населенню Тернопілля не варто побоюватися з приводу якості вакцин.

Сучасні виробники гарантують високу якість вакцин, що навіть підвищення температури до 38,5 градусів та легенькі катаральні прояви не є протипоказанням для щеплення цими вакцинами. Повірте, так живе вся Європа та Північна Америка. А перелік протипоказань дуже обмежений: вагітність; люди, в яких були певні реакції на введення вакцин; алергія на яєчний білок. Відповідно до роз’яснень МОЗ, тривалість окремих протипоказань – не більше двох тижнів,наголосив пан Володимир.

Чоловік додав, що в окремих країнах світу без вакцинації не відправити дитину у школу, адже за кордоном уряд набагато відповідальніше ставиться до здоров’я своїх мешканців.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.06.2019 soroka
Ігор Побер: «Заява про розпуск парламенту значно підняла рейтинги президенту та його команді»
Конституційний суд визнав законним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Відповідне рішення ухвалили…

Подорож вихідного дня

13.01.2019 Анна Семенків
Від легенд, які оповили козацький цвинтар на Тернопільщині, кров холоне в жилах
Майже чотири століття у Кременці на Тернопіллі спочивають під білими кам’яними хрестами безстрашні лицарі української…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.