Майно Свято-Миколаївського собору у Кременці, де оселилася УПЦ мп, намагаються повернути державі через суд

Опубліковано в На часі Автор  soroka 05.04.2023
У Господарському суді Тернопільської області вчора, 4 квітня, відбулося засідання щодо повернення у державну власність майна Свято-Миколаївського собору у Кременці.
 
Ще донедавна будівлю орендували представники УПЦ мп.
 
Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник подав позов до суду. Він вимагає повернути майно собору державі. Третьою стороною у цій справі є Міністерство культури та інформаційної політики України.
 
Відповідачі, а це представники УПЦ мп, на судове засідання не з’явилися. У клопотанні, яке вони надіслали, повідомили, що не отримували від Міністерства культури та інформаційної політики України жодних листів, у яких б зазначалося про відміну продовження договору. Натомість представники Мінкульту наголосили, що усі необхідні попередження та пояснення парафії надсилали.
 
Адвокат відповідача також не прийшов на засідання. Він попередив, що у цей час в суді розглядається інша справа, на якій він повинен бути присутній.
 
У результаті судове засідання щодо повернення у державну власність майна Свято-Миколаївського собору у Кременці перенесли на 20 квітня.
 
 

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.