У популярному торгівельному центрі Тернополя відкриють ще один центр вакцинації

Опубліковано в На часі Автор  Дмитро Звір 12.08.2021

У Тернополі незабаром відкриють ще один центр вакцинації.

Імовірно, що найближчим часом тернополяни зможуть щепитися від коронавірусу у ТЦ «Епіцентр».

Про це під час брифінгу повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації  Володимир Труш.

 – Сьогодні, під час розмови з мером Тернополя Сергієм Надалом ми проговорили ще деякі варіанти щодо відкриття центрів вакцинації. Тож я хотів би афішувати, що найближчим часом відкриємо ще один центр і, швидше за все, це буде зроблено в «Епіцентрі», – повідомив Володимир Труш. – Велика кількість людей, яка щодня приходить в торгівельний центр, матиме можливість вакцинуватися. Ми вже зробили це в «Подолянах». Практика показала, що дійсно є люди, які приходять здійснити свої покупки, користуються можливістю вакцинуватися.

Очільник Тернопільської ОДА додав, що жодна людина, яка прийшла у вакцинальний центр, не буде відправлена додому.

– Якщо особи нема в попередньому записі, вона може за 10 хвилин зареєструватися на місці. Для цього достатньо мати ідентифікаційний код і документ, що посвідчує особу. Після цього вона може отримати свою дозу вакцини. Тому ажіотаж навколо того, що потрібно записуватися в чергу і чекати 2-3 дні – неправда. В кожному вакцинальному центрі є дві черги на щеплення: одна за записом, інша – жива, – каже Володимир Труш.

Нагадаємо, що 30-го липня запрацював центр вакцинації населення у ТРЦ «Подоляни», де усі охочі можуть отримати щеплення вакциною MODERNA.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.