У Тернополі посилять контроль за дотриманням вимог карантину

Опубліковано в На часі Автор  soroka 07.04.2021

Відтепер для контролю за дотриманням карантинних норм у Тернополі буде збільшено кількість спеціальних рейдових груп.

Про це на сьогоднішньому засідання міського штабу для боротьби з коронавірусом повідомив заступник начальника Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області Іван Рибчак.

За словами Івана Рибчака, протягом останнього тижня карантинними групами у Тернополі було зафіксовано ряд порушень.

— Останніми днями нами було складено 53 постанови за перебування осіб в громадських місцях без засобів індивідуального захисту. Також є 17 протоколів про порушення карантинних вимог суб’єктами господарювання. Сюди входить і робота закладів після 22 години. Особливу увагу хочу звернути на перелік закладів, які все ж таки ігнорують вимоги карантину і продовжують свою діяльність. Це такі заклади як «ZA SKLOM», «Riverside», «Бункермуз». У суботу було зафіксовано порушення в ресторані «Оскар», — інформує Іван Рибчак.

Враховуючи зафіксовані порушення та збільшення кількості хворих було вирішено посилити контроль за дотриманням карантинних норм.

— Нами з учорашнього дня спільно з управлінням патрульної поліції, Національною гвардією, муніципальною інспекцією та Держпродспоживслужбою було прийнято рішення значно збільшити кількість карантинних груп, як в денну пору так і в вечірню, — говорить Іван Рибчак. — На вихідні ми додатково збільшимо кількість карантинних груп, які будуть спрямовані на контроль за дотриманням  карантинних вимог у торгових центрах та супермаркетах в денну пору доби, а у вечірній час — на заклади харчування та нічні клуби.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.